Kontakt

Czeladzka Spółdzielnia Mieszkaniowa
41-250 Czeladź ul. Kombatantów 4
NIP 625-001-03-91

Telefony: * (32) 265 10 16, * (32) 265 10 22 
Portiernia: 609 209 493

Czeladzka Spółdzielnia Mieszkaniowa informuje, że awarie poza godzinami pracy Spółdzielni :

– w dni powszednie tj. poniedziałek                     – w godz. od 16:30 do 7:30,

                                         wtorek, środa, czwartek  – w godz. od 15:30 do 7:30,

                                         piątek                                 – w godz. od 14:30

– w soboty, niedziele i święta przez całą dobę

należy zgłaszać pod nr telefonu  32/265-10-22 i 265-10-16.

 

Dział Nr. Wew.
» BHP 41
» Dział Eksploatacji Gospodarki Mieszkaniowej – Kierownik 43
» Dział Eksploatacji Gospodarki Mieszkaniowej 42
» Sekcja ds. Analiz Ekonomicznych 34
» Dział Finansowo – Księgowy – Kierownik 35
» Dział Finansowo – Księgowy  32
» Dział Finansowo Księgowy – Wkłady  31
» Dział  Samorządowo – Organizacyjny – Kierownik 39
» Dział  Samorządowo – Organizacyjny – Kancelaria 25
» Sekretariat  22

» Sekcja Członkowsko – Lokalowa

33

» Dział Opłat i Windykacji – Kierownik 30
» Dział Opłat i Windykacji 28,29
» Sekcja Kadrowo – Płacowa 26
» Sekcja Remontów i Konserwacji 45
» Sekcja Rozliczeń i Analiz Mediów 27

Napisz do nas

Prezes CzSM  Małgorzata Purchała – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.„>prezes@czsm.czeladz.pl

Z-ca Prezesa Zarządu ds.Eksploatacji mgr Robert Gwóźdź –  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.„>wiceprezes@czsm.czeladz.pl

Samorząd- samorzad@czsm.czeladz.pl

Kancelaria – kancelaria@czsm.czeladz.pl

Media – media@czsm.czeladz.pl

Mieszkania  – mieszkania@czsm.czeladz.pl

Lokale użytkowe  – lokale@czsm.czeladz.pl

Dział Techniczny – techniczny@czsm.czeladz.pl

Dział opłat i windykacji – czynsze@czsm.czeladz.pl

Główny Księgowy  – ksiegowosc@czsm.czeladz.pl

Odeon – sdk_odeon@interia.pl

Administracja Osiedlowa 

– Osiedle Ogrodowa –  tel. (32) 265 19 36
e-mail: adm1@czsm.czeladz.pl

– Osiedle Piłsudskiego – tel. (32) 265 39 27
e-mail: adm2@czsm.czeladz.pl

– Osiedle  Musiała – tel. (32) 265 18 65
e-mail: adm3@czsm.czeladz.pl

– Osiedle  Dziekana – tel. (32) 265 29 29
e-mail: adm4@czsm.czeladz.pl

ODEON – tel. (32) 265 39 91